Monster Truck: Wyzwanie Pustynia
Monster Truck: Wyzwanie Pustynia

Monster Truck, to pojazdy maszyny, które potrafia zniszczyć wszystko, co stanie na ich drodze! Tym razem siedzisz za sterami takiego własnie wielkiego pojazdu. Musisz pokonać określoną trasę, która nie należy do najłatwiejszych, gdyż jest ona osadzona na pustynnych terenach. Nie daj się jednak swoim przeciwnikom i dotrzyj do celu jako pierwszy!

Wyzwanie Monster Truck
Wyzwanie Monster Truck

Jeździsz monster truck. Niszczysz wszystkie samochody które masz na drodze. Nie pozwól do tego aby samochód się wywrócił. Grasz strzałkami.

Pustynna przygoda Monster Truck
Pustynna przygoda Monster Truck

Przed Tobą przygoda na pustyni! W grze kierujesz pojazdem typu Monster Truck. Pokonaj określoną trasę, aby dotrzeć do celu i zdobyć jak najwięcej punktów!

Kierowca Monster Truck
Kierowca Monster Truck

Zasiądź za kierownicą pojazdu typu Monster Truck i pokonaj określona trasę! Po drodze mogą czekać na Ciebie rózne przeszkody. Nie musisz ich omijać- możesz je niszczyć. Ważne, abyś dotarł do celu trasy!

Przygoda Monster Truck
Przygoda Monster Truck

Poruszasz się pojazdem typu Monster Truck. Twoim zadaniem jest pokonanie określonej trasy. Na drodze mogą jednak stanąć przeszkody w postaci innych samochodów. Możesz je zniszczyć, aby dotrzeć do celu. Musisz zdobyc jak najwięcej punktów!

Gra Wyścigi monster truck
Gra Wyścigi monster truck

Na początku gry wybierasz swój pojazd, a następnie przenosisz się na określony tor wyścigowy. Twoim celem jest pokonanie przeciwników! Musisz być najlepszy!

Mini Truck – pustynna misja
Mini Truck – pustynna misja

w grze poruszasz się mini truckiem. Twoim zadaniem jest dotarcie do celu trasy jak najszybciej i jak najsprawniej. Nie będzie to jednak łatwa trasa, bo prowadzi ona przez pustynne, trudne do pokonania tereny. Powodzenia!